Jeste┼Ť tu: strona g┼é├│wna < Informacje i wydarzenia < W poszukiwaniu zaginionego ba┼éwanka, czyli bal nad bale w karnawale: ⁄

Informacje i wydarzenia

W poszukiwaniu zaginionego bałwanka, czyli bal nad bale w karnawale:

17.01.2018 r. w Przedszkolu Miejskim Nr 21 w Olsztynie odby┼é si─Ö bal karnawa┼éowy, w kt├│rym uczestniczy┼éy wszystkie dzieci, poprzebierane w stroje swoich ulubionych bohater├│w bajkowych. Bal prowadzony by┼é przez grup─Ö artystyczn─ů: O`karyna z Olsztyna. W czasie balu dzieci ta┼äczy┼éy w rytmie dzieci─Öcych przeboj├│w, uczestniczy┼éy w r├│┼╝nych konkursach, bawi┼éy si─Ö wsp├│lnie ze ┼Üw. Miko┼éajem i Kr├│lewna ┼Ünie┼╝k─ů. Podczas zabawy ┼Üw. Miko┼éaj poszukiwa┼é swojego zimowego przyjaciela – weso┼éego ba┼éwanka, razem z super detektywami - dzie─çmi. Odnalezienie ba┼éwanka, to nie koniec k┼éopot├│w. Ba┼éwankowi trzeba by┼éo pom├│c, p┼éaka┼é z rozpaczy, bo pogubi┼é swoje zaczarowane w─Ögielki. Dzieci rozwi─ůzuj─ůc kolejne zadania, wed┼éug wskaz├│wek ┼Üw. Miko┼éaja odnalaz┼éy wszystkie guziki i sprawi┼éy, ┼╝e ba┼éwanek na balu sta┼é si─Ö weso┼éy. Na balu dzieci mog┼éy r├│wnie┼╝ zrobi─ç sobie wsp├│lne pami─ůtkowe zdj─Öcie ze ┼Üw. Miko┼éajem. A ka┼╝dy grzeczny Przedszkolak na koniec balu, dosta┼é prezent – niespodziank─Ö.

opublikowano: 2018-01-31, © Alicja Wysocka,